Český trávník

Český trávník je společnost pěstující trávníky pro vaši zahradu. Pokud nechcete čekat na váš vysněný trávník, nebo se vám jeho vypěstování nedaří, můžete využít jejich služeb včetně pokládky. Společnost také dodává umělé travní plochy od výrobce Namgrass.

Spíše bych se ale chtěl zmínit o práci fotografa na zákázce. Asi znáte z okolí plno lidí, kteřý umí hezky fotit a líbí se vám jejich snímky přírody, lidí, detailů.. tyto snímky však většinou vzniknou za ideálních podmínek a předchází jím plno nepovedených záběrů. Fotograf, co se však chce svou prací uživit, se ale musí naučit zhotovovat pro klienta přijatelné snímky za všech situací.

Český trávník (ČT) středa večer: „Potřebovali bychom fotku živého trávníku na výzdobu páteční otevíračky“ … Fotograf (F): „Trávníky si do zásoby nefotím, ozvěte se rychle jestli něco nafotit..“

(F) čtvrtek pozdní odpoledne: „Je už stejně podzim, co kdybychom nafotili sérii fotek z jara?“ … domlouváme se, že zkusím ještě něco druhý den ráno. Žiji v tom, že fotky se použijí někdy v budoucnu.

(ČT) 7:30 ráno: „Už fotíte? Zajistíte tisk? Potřebujeme to dnes do 14h mít na deskách 75×50, výběr je na vás, věříme vám..“

S tiskem a předáním hotových foto do 4h jsem jaksi nepočítal. V 9:30 vyjíždím přes ucpané město k počítači. Po cestě volám známému do Galileo Production, kteří jako jediný tisknou přímo na desky kapa. Dozvídám se, že stroj je až do večera plně vytížen. Volám do dalších firem a nacházím Megaprint, kde si fotografie ke spokojenosti odpoledne vyzvedávám..

Přikládám foto živých trávníků, výsledných desek a práce z minulosti – foto umělých trávníků s užitím na vizitce a billboard.

3 thoughts on “Český trávník

  1. Dobrý den,
    objevila jsem vaše stránky a jsem nadšena. Díky za insporaci, snažím se také fotit, ale jakým způsobem jste schopen podat byť obyčejný trávník je fantastické. Díky za podívanou Iva

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s