Nové logo, vizitky

V průběhu listopadu jsem si nechal od grafičky Lenky Pužmanové navrhnout nové logo a vizitku. Vizitky jsou vytištěny a mám z nich opravdu radost. Chtěl sem jednoduchou a zajímavou vizitku (je oboustranná). Lenka mi udělala i více variant loga, takže růžovou verzi budu používat převážně ve svatební branži 🙂 Přikládám obrázek, v reálu to vypadá o hodně lépe.

Logo a vizitka

Logo a vizitka

3 thoughts on “Nové logo, vizitky

  1. Kolik to stálo? Zajímá mě za co všechno jsou lidé ochotni zaplatit. Proč jste si to nenavrhnul sám? Takový návrh to je otázka několika minut, softu je na to plný net.

    • Cena byla 5.000,- Kč a přijde mi to v pořádku. Možná bych si jej navrhl sám. Jde o to, že dříve jsem si dělal sám grafiku, webové stránky, vizitky.. ale v posledních letech se snažím veškerou aktivitu soustředit na focení. Designu a grafice už tolik nerozumím. Za uvedenou cenu jsem dostal loga vyexportovaná v různých formátech, grafický manuál, návrh vizitek. Návrhů loga s kterých jsem si vybíral bylo asi 7 a stejně tak vizitky. Takže jsem spokojen.

  2. Pokud chce grafik svou práci dělat pořádně, myslím, že mu k tomu nestačí stáhnout si z netu zdarma nějaký program. Pracuji s legálními programy od Adobe, zrovna tak používám legální písma. Na logu pro pana Tvaroha jsem nestrávila „pár minut“, ale věnovala jsem skicám podstatně více času. Dále k logu patří manuál, což je taková menší brožurka, CD s logem v různých formátech… To se opravdu nedá udělat po odpolední siestě 🙂
    Na téma „kolik se platí za logo“ už toho bylo napsáno opravu hodně (stačí se kouknout na web časopisu Font, Designportal a podobně). A skoro všude grafici píšou, že by logo za 5000 nedělali ani náhodou. Já s nimi úplně nesouhlasím, ale také si nemyslím, že bych to měla dělat za pár stovek. Ale každý má svobodnou vůli se rozhodnout, jestli to či ono a za kolik bude dělat. Píšete: „za co všechno jsou lidé ochotni zaplatit“. Ano, někteří klienti a organizace jsou ochotné dát za logo i pár set tisíc. My se tedy pohybujeme hodně hodně při zemi 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s